Novinky

COMBUS modulárny systém políc

pre formovanie priestoru

Súčasná kancelária musí splniť mnoho rôznych požiadaviek, vrátane technickej výbavy, udržateľnosti a dizajnu, pričom zároveň musí zodpovedať potrebám zamestnancov. Architekti a dizajnéri preto vyberajú moderný nábytok, ktorý najlepšie spĺňa tieto charakteristiky, aby vytvorili také kancelárske prostredie, v ktorom sa zamestnanci cítia pohodlne, produktívne a inšpiratívne pre spoluprácu. Predstavujeme COMBUS, nový systém polic vytvorený nielen na účely skladovania, ale aj na formovanie kancelárskych priestorov.

Priestory, ktoré vyhovujú potrebám zamestnancov

Pri tvorbe moderných kancelárskych priestorov je dôležité zabezpečiť, aby boli priestory v súlade s potrebami zamestnancov, a to nielen z hľadiska otvorených a súkromných pracovných priestorov, ale aj funkčnosti priestorov na spoluprácu a oddych. To zahŕňa širokú škálu kancelárskeho nábytku, ktorý je v súlade s modernými trendmi, ako napríklad viacúčelové stolíky na stretnutia, akustické obrazovky, sedacie súpravy, akustické kapsuly, skrinky a police.

Modulárny systém polic COMBUS vám umožňuje nielen efektívne využiť priestor na skladovanie, ale aj flexibilne formovať a prispôsobovať priestory vašim potrebám. Systém obsahuje voľne stojace jednotky, policové jednotky s kvetinovými stojanmi a jednotky pre montáž na skrinky. Kolekcia COMBUS ponúka rôzne typy, výšky a tvary políc, čím poskytuje dizajnérom a architektom neobmedzené možnosti pri tvorbe kancelárskych priestorov. Systém môže byť umiestnený uprostred miestnosti, proti stene alebo vytvorený v tvare rohu.

Elegantné prostredie, ktoré odzrkadľuje pohodlie domova

Chceme kancelárske prostredie, ktoré bude pôsobiť ako domov a umožní zamestnancom oddychovať. Rovnako dôležitý je aj unikátny interiérový štýl, ktorý zlepší pozitívne zážitky zamestnancov v kancelárii.

S kolekciou COMBUS pomocou vyšších a uzavretejších políc môžete vytvoriť oddelené priestory pre súkromné a útulné prostredie pre zamestnancov. Tento systém polic kombinuje rôzne povrchy a dizajnové prvky, aby vytvoril jedinečné kombinácie.

Udržateľné riešenia

Udržateľná spotreba sa stáva čoraz dôležitejšou každým dňom a zahŕňa stále viac oblastí našich životov. Pracovné priestory nie sú výnimkou. Snažíme sa používať viac ekologických, ľudských a recyklovateľných materiálov a vyberať kvalitné a odolné riešenia vhodné pre kancelárske vybavenie. Medzi tieto materiály patria kov, melamín a momentálne veľmi populárna PET felt. Tieto materiály sa môžu použiť v širokej škále návrhov nábytku, a preto máme toľko originálnych tvorivých riešení.

Systém polic COMBUS bol vyvinutý v súlade s princípmi ekodizajnu. Skladá sa z troch hlavných surovín – kovu, melamínu a PET felt – ktoré sú čiastočne vyrobené z recyklovaných materiálov. Recyklovateľnosť COMBUSu je 99%.

Kolekcia COMBUS má všetky kľúčové vlastnosti potrebné na to, aby sa stala nevyhnutnou súčasťou moderných kancelárií, kde sa prelínajú rôzne typy priestorov – je funkčná, má ľahko prispôsobiteľný dizajn a je priateľská k životnému prostrediu.

Viac noviniek