Novinky

WORKLAB – viac mobility a viac možností

vo vašej kancelárii

Meniace sa postoje k práci diktujú potrebu rôznych typov nábytku. Kým v minulosti sa pozornosť sústredila na individuálnu prácu alebo priestory špecifické pre jednotlivé činnosti, v súčasnosti sa kladie dôraz na komunikáciu, spoluprácu a flexibilné kancelárske priestory, ktoré sa môžu meniť podľa potreby. NARBUTAS spolu s talianskym štúdiom Baldanzi & Novelli designers vytvorili WORKLAB, multifunkčný, mobilný kus nábytku, ktorý je možné presúvať po kancelárii, aby vyhovoval širokému spektru potrieb pre individuálnych pracovníkov aj tímy. Nábytok je nielen pohodlný, ale ponúka aj rôzne možnosti hravého dizajnu.

Jeden kus nábytku, mnoho funkcií

WORKLAB sa vyznačuje mimoriadne širokým spektrom aplikácií, ktoré sú takmer dokonalé vďaka individuálnym dizajnovým možnostiam a množstvom premysleného, voľne voliteľného príslušenstva. Patria sem držiaky, háčiky a police, ktoré možno použiť na splnenie požiadaviek každého kancelárskeho priestoru, či už ide o upevnenie tabúľ alebo pohodlné uloženie batohu, odevu alebo dokonca zavesenia rastlín. WORKLAB tiež ponúka integrované riešenia napájania, takže môžete ovládať TV monitor a nemusíte sa báť, že sa vám pri dlhšej práci na počítači vybije energia.

So všetkými týmito vysoko praktickými doplnkami a možnosťami môže byť WORKLAB premenený tak, aby vyhovoval vašim potrebám: môže sa stať trvalým pracovným priestorom alebo veľmi obľúbeným dočasným pracovným miestom v kancelárii alebo dokonca pohodlným kusom nábytku pre tímové úlohy. Alebo sa ho možno rozhodnete použiť ako praktický, estetický regál? WORKLAB má kolieska, takže ho možno použiť aj na predelenie alebo tvarovanie akéhokoľvek priestoru.

Dizajnu sa medze nekladú

Široká škála variácií nábytku samozrejme prichádza aj s mnohými dizajnovými možnosťami – kovový rám môže byť natretý rôznymi farbami a má štýlové perforované kovové alebo čalúnené bočné panely, zatiaľ čo stoly a police sú dostupné v rôznych povrchových úpravách. možnosti, podľa výberu zákazníka.

Vďaka širokej škále dizajnov a možnosti kombinovania rôznych prvkov je možné WORKLAB prispôsobiť mnohým rôznym štýlom interiéru, pričom jeho hravý charakter ľahko zapadne do prostredia domácej kancelárie. Veď hybridný pracovný model je stále veľmi obľúbený.

Ide tam, kde je to potrebné

WORKLAB nielenže vytvára multifunkčný, vysoko flexibilný pracovný priestor, ale poskytuje aj jeho mobilitu – vďaka kolieskam sa môže pohybovať po kancelárii. Týmto spôsobom môžu byť všetky možnosti, ktoré systém ponúka, umiestnené na mieste kancelárie, kde sú v danom čase najviac potrebné.

WORKLAB je ako ostrov obsahujúci všetky aktivity a nástroje, ktoré pri práci potrebujete. Vďaka tomu je vaša kancelária flexibilnejšia, funkčnejšia a pravdepodobne sa stane centrom spolupráce.

    Viac noviniek