Novinky

NARBUTAS obnovuje paletu farieb

pokojnejšie, zemitejšie farby

V reakcii na obrovský záujem trhu o PET plsť a vo svetle potrieb interiérových dizajnérov NARBUTAS obnovuje svoju štandardnú paletu PET farieb a vynovuje kolekciou čalúnenia s ešte viac farieb.

Dvakrát toľko farieb v obnovenej palete PET plsti

Namiesto predchádzajúcich 6 farieb si zákazníci teraz budú môcť vybrať zo škály 12 farieb, ktorá je dvakrát väčšia.

Široká škála aplikácií
PET plsť si rýchlo získava na popularite vďaka svojim akustickým vlastnostiam a širokému spektru použitia. NARBUTAS používa tento materiál v stolových systémoch ROUND, ZEDO a v rade akustických produktov ACOUSTIC ARTWORK, ktorý sa ďalej rozširuje. Posledne menované produkty sú u zákazníkov veľmi obľúbené pre svoje hlavné, akustické, účelové a estetické vlastnosti – používajú sa ako dizajnové prvky v kanceláriách. Takže odteraz so širším výberom farieb PET plsti budú mať dizajnéri ešte viac možností dizajnu.

  PET plsť je mäkký, ľahký, ale robustný a odolný materiál, ktorý sa ľahko čistí a dezinfikuje a ktorý rozširuje možnosti dizajnu nábytku, kancelárskeho vybavenia a dekorácií. PET plsť sa stáva čoraz dôležitejšou, ako to bolo vidieť na veľtrhu Orgatec’22 v Nemecku, kde množstvo stánkov prezentovalo iba PET materiál a jeho možnosti.

  NARBUTAS obnovuje aj paletu farieb čalúnenia

  Tento rok začneme s vynovenou kolekciou čalúnenia a ponúkneme ešte viac farieb. Od polovice decembra sa sortiment poťahov NARBUTAS rozšíril o 34 nových farieb pre kolekcie Berta, Era, Step, Step Melange a Synergy.

  Pri pridávaní nových farieb a odstraňovaní nepodstatných sa dbalo najmä na kompatibilitu medzi všetkými krytinami NARBUTAS. Výsledkom sú ďalšie odtiene čalúnenia, ako aj nový vzhľad celej kolekcie NARBUTAS.

  Obnovené poťahy pre kolekcie Berta, Era, Step, Step Melange a Synergy sú použité v 54 nábytkových systémoch NARBUTAS, takže zmena sa dotkne čalúneného nábytku a čalúnených paravánov, ako aj pracovných stoličiek – obnovuje sa rozsiahly sortiment NARBUTAS.

  Popri obnove poťahov dostanú najžiadanejšie a najobľúbenejšie systémy NARBUTAS ešte viac možností pridaním farieb a látok z kolekcií, ktoré sa v týchto systémoch doteraz nepoužívali. K systému JAZZ Chill Out pribudnú napríklad poťahy kolekcie Era, do nábytku TWIST&SIT, TWIST&SIT Soft, JAZZ Chill Out, TULA, DANAE a GIRO mimoriadne obľúbený poťah Berta. Systémom, ktoré sú žiadané a zákazníkom dobre známe, to dá nový význam.

   Vo vynovenej kolekcii poťahov NARBUTAS budú dominovať pokojnejšie zemitejšie farby typické pre prírodu a domáce prostredie. Všetky sú relevantné a budú spĺňať potreby dizajnérov a dobre zapadnú do súčasných interiérov.

   Viac noviniek