Drevovýroba

PRENESIEME PREDSTAVU DO REALITY

DREVO A KOVOVÝROBA

NÁROČNÉ DATAILY PRINÁŠAJÚ UNIKÁTNY DIZAJN

Precíznosť v každom detaile a kvalitné materiály sú základom výsledku. Pri drevo a kovovýrobe je velmi dôležité mať zabezpečené kvalitné a precízne stroje. Pred samotnou výrobou dbáme na presné zameranie a rozkreslenie prvkov, ktoré následne prenášame do výrobnej a technickej dokumentácie. Naša spoločnosť narába iba s poprednými dodávateľmi materiálov, pretože kvalitný materiál vytvára kvalitný produkt. V našom portfóliu materiálov nájdete EGGER, KRONOSPAN, FUNDERMAX, PFLEIDERER, BLUM alebo HÄFELE.

PRIESTOR

POTREBUJE KULTÚRU

ZÁKLAD KVALITNÉHO PRIESTORU JE ROZMANITOSŤ

SÚHRA DIZAJNU

A FUNKČNOSTI

DODAJTE PRIESTORU OSOBNOSŤ A INDIVIDUALITU

PRISPÔSOBENIE

PRE KAŽDÉHO

OBJAVUJTE MATERIÁLY A HRAJTE SA S ROZMERMI

VYRÁBAME,

IBA NA TOM NAJKVALITNEJŠOM

ZLOŽITÉ DETAILY, POTREBUJÚ KVALITNÉ STROJE A PRÁVE PRETO, SA SNAŽÍME, ČO NAJVIAC AUTOMATIZOVAŤ VÝROBU. NAŠA DREVOVO-VÝROBA JE ZÁRUKA KVALITY A PRECIZNOSTI.

OLEPOVAČKA HRAN

HOLZHER AURIGA 1308XL

Olepovačka hrán s efektívnym a automatickým kompletným opracovaním na profesionálnej úrovni.

Séria AURIGA sa koncentruje na to podstatné, čim spája kompaktnosť s vysokým stupňom automatizácie. V stroji sa nachádza patentovaný lepidlový GLU JET systém. Jedinečná hybridná technológia umožňuje použitie použitie EVA alebo PUR vo forme lepidlových patrón alebo granulátu. Ohrev lepidla sa deje v priebehu 3 minút a tak isto šetrí aj energiu. Vo svojej triede ponúka nadpriemernú produkciu a top vyhotovenie.

NÁREZOVÉ CENTRUM CNC

FELDER H80

Ziskové CNC obrábacie centrum H80I uprostred inteligentného výrobného procesu F4®Solutions je jedinou odpoveďou na otázku budúcnosti ziskovej výroby nábytku.

Panelové rezacie, vŕtacie a frézovacie centrum profit H80 prináša vysoko efektívnu 4.0 výrobu nábytku do budúcich stolárskych a stolárskych dielní. Kompletný nábytok vyrobený na mieru so všetkými otvormi, drážkami a spojmi sa vyrába v jednej operácii jediným kliknutím myši. Najnovšie technológie hniezdenia zabezpečujú najvyššiu možnú úsporu materiálu a času. Až po plnú automatizáciu je možné profit H80 rozšíriť o rôzne riešenia nakladania a vykladania, čím sa dosiahne maximálne spracovanie materiálu.

F4®Solutions v celom kuse nábytku vytvára konzistentný, efektívny a ziskový výrobný proces. Softvérové ​​nástroje pre maximálnu produktivitu vás sprevádzajú celým výrobným reťazcom. Najjednoduchší dizajn jednotlivých kusov nábytku v známom CAD prostredí. Fotorealistické vykresľovanie predaja pomocou 3D vizualizácií. Detailný prenos dát do všetkých integrovaných strojov s ekonomickou optimalizáciou hniezdenia. Dokonca aj konečnú montáž sprevádzajú jasné, podrobné výkresy a 3D dáta – to je 4.0 pre obchod a priemysel.