Podlahy

VŠETKO ZAČÍNA OD PODLAHY

ShawContract

Spoločne navrhujeme priestory, ktoré formujú zdravú a šťastnú budúcnosť. Vytvárať skúsenosti, ktoré majú pozitívny vplyv na ľudí a planétu.

Viac

PeVanHa

Pokročilé podkladové vrstvy, ktoré vyvinul PeVanHa, ako PeVanHa Polyflex ™ a PeVanHa Recyflex ™, sú oveľa užívateľsky príjemnejšie a udržateľnejšie než podkladové vrstvy prvej generácie pozostávajúce hlavne z bitúmenu. Pri výrobe PeVanHa Recyflex ™ nevznikajú žiadne zvyšky, pretože všetok odpad z výroby sa recykluje. To prospieva trvanlivosti a flexibilite kobercových dlaždíc. So žiadnou inou dlažbou z koberca sa nepracuje jednoduchšie ako s kobercom PeVanHa.

Viac

Parky

Parky sú viacvrstvové parkety, ktoré spájajú teplo a jedinečný dizajn z pravého dreva s výhodami laminátu. Parky sa ľahko inštaluje a udržiava ako laminátové podlahy. Napriek tomu je tu veľký rozdiel: vrchná vrstva Parky je zo skutočného dreva, a nie imitácia potlače ako pri lamináte. To, čo vidíte a čo cítite, je prírodné drevo. Neexistujú 2 identické stromy, a preto je každá doska jedinečná.

Viac

Gerflor

Gerflor Group vytvára, vyrába a uvádza na trh inovatívne, dekoratívne a udržateľné riešenia podláh a povrchových úprav stien. Vyvíjame špecifické riešenia podláh a stien, ktoré uspokoja všetky potreby vnútorného trhu: bývanie, zdravotná starostlivosť, vzdelávanie, šport, maloobchod, priemysel, kancelárie, pohostinstvá a dopravné prostriedky. Spoločnosť Gerflor Group združuje niekoľko svetoznámych značiek výrobkov, ako sú Taraflex®, Mipolam®, DLW®, Tarabus®, Connor Sports®, Sportcourt® a Gradus®.

Viac