Novinky

TWIST & SIT Soft

Miesto na prácu, odpočinok a komunikáciu

Dovoľte nám, aby sme vám predstavili našu novú kolekciu obývacieho nábytku s expresívnym dizajnom. Tí, ktorí sledujú najnovšie správy o nových vydaniach kancelárskeho nábytku od spoločnosti NARBUTAS, si môžu myslieť, že tieto sedacie súpravy vyzerajú trochu podobne ako kreslá a kreslá TANGO. A majú úplnú pravdu. Táto medzinárodne uznávaná kolekcia bola zdrojom inšpirácie pre našu novú kolekciu obývacieho nábytku. Dizajnérske duo Christina Strand a Niels Hvass za kolekciou si zachovalo svoju okamžite rozpoznateľnú vizuálnu identitu, t.j. e. dobre zaoblené tvary a výrazné spojenie medzi hornými a dolnými časťami operadla.

Inovujeme našu kolekciu TANGO, ktorá sa teraz bude volať TWIST & SIT, a nová kolekcia, ktorá odzrkadľuje motívy dizajnu, bude známa ako TWIST & SIT Soft. To nám umožní ponúknuť našim zákazníkom širšiu škálu produktových možností, pretože ležadlá, kreslá a pohovky z oboch kolekcií do seba dokonale zapadajú, pomáhajú vytvárať jednotný štýl a zaisťujú širšiu škálu potenciálneho použitia.

Sedacie sedadlá TWIST & SIT Soft vám pomôžu dodať vašim kancelárskym priestorom domácu atmosféru a vytvoria relaxačnú atmosféru. Tieto sedacie sedačky vás pozývajú na chvíľu zastaviť sa a posedieť si a užiť si súkromný čas, ktorý vám poskytne pohodlie pri sedení. Modely sedadiel dostupné v rôznych veľkostiach a verzie s vysokým alebo dolným chrbtom vám umožňujú hladký prechod z jednotlivých úloh, ktoré vyžadujú určitú úroveň koncentrácie, na tímové stretnutia alebo rozhovory s kolegami pri šálke kávy.

    Viac noviniek