Novinky

NOVA Wood: multipurpose

pre pohodlné stretnutia

Už v roku 2019 vyhral rokovací stôl NOVA Wood prestížne ocenenie Red Dot Award. Aj táto kolekcia stolov si získala veľkú pochvalu od našich zákazníkov. Preto sme sa rozhodli poskytnúť Vám ešte väčší výber rozšírením sortimentu o viacúčelové stolíky NOVA Wood.

Aj keď sa nové stoly pýšia výrazným vzhľadom, zachovali si hlavný dizajnový prvok dreva NOVA – elegantné a jedinečne vzorované nohy z masívneho jaseňového dreva. Nohy týchto viacúčelových stolov upútajú Vašu pozornosť.

Štruktúra drevených nôh stola bola navrhnutá tak, aby bola kompatibilná s funkčnými doplnkami, ktoré vám pomôžu mať dôležité veci na Vaše stretnutie vždy po ruke. Pomocou rôznych doplnkov budete môcť vytvoriť priestory pre rôzne typy stretnutí. Či už ide o krátke rokovanie v stoji, neformálnu konverzáciu medzi kolegami, spontánne tímové stretnutie alebo prestávku na obed či kávu – tento stôl poslúži ako perfektný príťažlivý bod pre Váš rokovací priestor.

Aj keď existuje veľa pozitívnych aspektov práce na diaľku, nikdy nenahradí interakciu tvárou v tvár. Keď sa vrátime do kancelárie, budeme sa tešiť na opätovné spojenie s našimi kolegami a užiť si stretnutia. Preto bude dôležité mať ostrovy, ako je NOVA Wood. Je to miesto, ktoré vás bude inšpirovať k tvorbe, spolupráci, kolektívnej práci na nových projektových riešeniach, zdieľaniu informácií a podpore firemnej kultúry.

Viac noviniek