Novinky

ZEDO:

pracoviská, ktoré inšpirujú

Práca z domu sa stala bežnou realitou. S prístupom na internet vieme pracovať na diaľku z akéhokoľvek miesta. Ale práve kvôli tomuto druhu práce sa cítime odpojení od firemného diania a chýba nám skutočná neformálna interakcia ako aj voľná výmena názorov, vedomostí a noviniek. Preto šéfovia a špecialisti spoločností, ktorí sa starajú o blaho zamestnancov, hľadajú spôsoby, ako motivovať zamestnancov, aby sa vrátili do bežného kancelárskeho prostredia a znovu sa spojili s ľuďmi.

Kancelária, ktorá dokáže prilákať viac zamestnancov, je miestom, kde sa môžu cítiť príjemne. Je tu dostatok priestoru nielen na vykonávanie každodenných úloh, ale aj na príjemné chvíle, interakciu s ľuďmi a relax. Funkčné usporiadanie a ergonomické pracovisko vybavené najmodernejšími technológiami už nie sú dostatočným dôvodom, prečo prísť do kancelárie. Len pracovisko, ktoré inšpiruje k práci, zmenám a rozvoju a je ľahké sa s ním stotožniť, bude pre zamestnancov stredobodom príťažlivosti a povzbudí ich, aby opustili pohodlie svojej domácej kancelárie.

Štýlové prostredie a estetický dizajn napomáhajú k príjemnému zážitku v kancelárii. Vždy je ľahšie stotožniť sa s jedinečným prostredím silného charakteru. Predstavujeme novú kolekciu stolov ZEDO, ktorá sa stane dokonalým nástrojom na vytváranie výnimočných pracovísk.

ZEDO je inšpiratívny, originálny dizajnový stolový systém so širokými možnosťami použitia. Pomocou starostlivo vybraných komponentov a príslušenstva vytvoríte pracoviská s osobitým charakterom. V tejto kolekcii nájdete jednoduché písacie stoly, Bench stoly ako aj určené akustické paravány pre tieto stoly ZEDO PET vyrobené z plastu, ako aj rokovacie stoly.

    Viac noviniek