Stoličky

Kolekcia stoličiek OFY

Výnimočne útulný dizajn pre kancelárske priestory

Spoločnosti neustále hľadajú spôsoby, ako zlepšiť svoje kancelárske prostredie. Chcú vytvoriť pohodlné pracoviská, ktoré by pomohli zvýšiť produktivitu zamestnancov, podporili kreativitu a pomohli budovať pozitívny firemný imidž. Na zútulnenie prostredia sa používa veľké množstvo vecí, napríklad mäkké koberce, teplé osvetlenie, závesy na oknách alebo sklenené steny zasadacích miestností, rastliny a dekorácie na oživenie interiéru. Vďaka dobre navrhnutým a pohodlným kancelárskym stoličkám môžeme vytvoriť aj útulné a pohodlné pracovisko, ktoré uprednostňuje fyzickú pohodu a spokojnosť zamestnancov. Preto vás pozývame objaviť OFY, širokú kolekciu stoličiek s výnimočne útulným dizajnom, ktorá spĺňa potreby moderného zamestnanca v rôznych kancelárskych priestoroch.

Dizajn v moderných kanceláriách

Vzhľadom na to, že hybridná práca sa stáva čoraz bežnejšou, ľudia v súčasnosti hľadajú rovnováhu medzi formálnym pracovným prostredím a pohodlím domova. Keď zamestnanci prichádzajú do kancelárie z domu, chcú sa aj tam cítiť pohodlne a útulne. Preto je v kanceláriách na vzostupe resimercial dizajn, ktorý spája dva koncepty: obytný a komerčný. Môže pomôcť preklenúť túto priepasť a vytvoriť pocit, že kancelária je príjemným rozšírením ich osobného priestoru. Kolekcia stoličiek OFY reaguje na meniace sa preferencie v oblasti dizajnu pracovísk a dokonale odráža trend resimercial dizajnu. Stoličky majú jemné, mäkké tvary, útulné čalúnenie a vynikajúce ergonomické vlastnosti.

Kombinácia stoličiek

Kolekcia OFY pozostáva z manažérskych stoličiek, tradičných a pracovných stoličiek s nízkym operadlom a stoličiek pre návštevníkov s pyramídovou základňou s klzákmi alebo kolieskami. Stoličky, ktoré sú k dispozícii v troch výškach, majú spoločný charakteristický rám operadla a jednotný dizajnový jazyk, čo umožňuje ich kombinovanie v rôznych typoch pracovných priestorov a zasadacích miestností. To vytvára ucelený vzhľad a dojem v pracovnom priestore a zabezpečuje, že každý typ stoličky spĺňa špecifické funkčné požiadavky, ako aj individuálne preferencie, čím prispieva k pohodliu a pohode zamestnancov.

Blaho zamestnancov je na prvom mieste

OFY je viac než len stolička s osobitým dizajnom, ktorý sa dá ľahko prispôsobiť rôznym interiérom. Pracovné stoličky majú všetky základné funkcie, ktoré spĺňajú dnešné ergonomické potreby – synchrónny mechanizmus, nastavenie hĺbky sedadla, nastaviteľnú bedrovú opierku a rôzne typy podrúčok. Výber správnej stoličky vám pomôže dosiahnuť požadovanú úroveň pohodlia. Pri navrhovaní tejto stoličky sme brali do úvahy to, čo je najviac potrebné na to, aby sme sa pri dlhodobom sedení cítili pohodlne. Stoličky pre návštevníkov OFY, hoci sú určené na kratšie používanie, majú zabudovaný mechanizmus naklonenia, ktorý umožňuje používateľovi jemne sa pohupovať a cítiť sa uvoľnenejšie.

Dôležité! Stoličky so sivými plastovými komponentmi bude možné objednať od polovice leta.

    Viac noviniek