Novinky

Do rodiny výrobkov ACOUSTIC ARTWORK pribudli nové akustické prvky z PET plsti

Zníženie hlučnosti je jednou z najdôležitejších výziev v súčasných otvorených kanceláriách, priestoroch na spoluprácu a verejných priestoroch. Nedostatočná pozornosť venovaná akustickým riešeniam môže mať negatívny vplyv na emocionálny komfort a produktivitu zamestnancov.

Je to jeden z hlavných dôvodov, prečo do sortimentu ACOUSTIC ARTWORK pribudli nové akustické výrobky pre interiéry. Patria medzi ne akustické paravány, akustické panely na stropy, plstené dosky do podhľadov „Armstrong“ a príslušenstvo z PET plsti.

Aktualizovanú kolekciu ACOUSTIC ARTWORK tvoria štyri systémy rôznych akustických výrobkov z PET plsti: Paravány, stropy, steny a príslušenstvo.

  PET plsť - akusticky priaznivý a udržateľný materiál

  Všetky akustické prvky systému ACOUSTIC ARTWORK sú vyrobené z PET plsti. Tá je zároveň jedným z najlepších akustických materiálov pre interiérové riešenia, pretože jej pórovitá štruktúra účinne pohlcuje vysokofrekvenčné a stredofrekvenčné zvuky, ako je zvonenie mobilného telefónu alebo rozprávanie ľudí. PET plsť je nielen akustický, ale aj recyklovateľný materiál: vyrába sa z plastov s viac ako 50 % podielom recyklátu.

  Farby a vzory pre kreatívne riešenia interiérového dizajnu

  Hlavnou funkciou všetkých prvkov ACOUSTIC ARTWORK je zabezpečiť akustický komfort a zároveň dekoratívne riešenia.

  Napríklad, pomocou akustických paravánov zo systému ACOUSTIC ARTWORK Partitions je možné jednoducho rozdeliť pracovné a oddychové zóny, vytvoriť oddelené priestory na stretnutia, relaxáciu alebo kreatívne zóny v otvorenej kancelárií.

  Zavesené akustické oblaky systému ACOUSTIC ARTWORK Ceiling určite zaujmú svojím expresívnym dizajnom. Akustické obklady systému ACOUSTIC ARTWORK Wall sa dajú kreatívne využiť pri dekorovaní stien alebo ich fragmentov.

  Jednou z najvýraznejších vlastností všetkých akustických výrobkov ACOUSTIC ARTWORK je rozmanitosť ich tvarov, farieb a veľkostí. Takýto široký výber dáva architektom a interiérovým dizajnérom možnosť nielen zabezpečiť akustický komfort pre zamestnancov, ale aj realizovať jedinečné dizajnérske a dekoračné nápady a podčiarknuť osobitosť svojho interiérového štýlu.

  Viac noviniek