Novinky

Obnovte svoje manažérske pracoviská pomocou kolekcie ARQUS s moderným luxusným nádychom

V posledných rokoch prešli kancelárie skutočnou metamorfózou. S nástupom otvorených kancelárskych plánov, spolupracujúcich pracovných štýlov a dôrazom na zapojenie zamestnancov sa spoločnosti viac sústredili na vytváranie funkčných a flexibilných pracovných priestorov pre svojich zamestnancov. Avšak úloha manažéra bola zanedbaná. Väčšina ľudí spojuje exekutívne kolekcie s veľkým a robustným nábytkom. My sme sa rozhodli zmeniť túto ustálenú predstavu a povzbudiť obnovu imidžu exekutívnych pracovísk. Predstavujeme ARQUS, kolekciu exekutívneho nábytku s moderným luxusným pocitom a výrazným charakterom.

Spolupracujúc s talianskym štúdiom Orlandini Design sme vytvorili exekutívny nábytok, ktorý má ľahké línie, pričom si zachováva prezentovateľný obraz tejto kategórie nábytku. Kolekcia zahŕňa moderné exekutívne stoly, konferenčné stoly, skrine a šatníky. To je všetko, čo potrebujete na vytvorenie pohodlného a štýlovo zjednoteného exekutívneho pracovného prostredia.

Luxusný dizajn s výrazným charakterom

ARQUS upúta pozornosť výraznou kovovou nohou, ktorá je mimoriadne pevná, no zároveň stolu dodáva pocit ľahkosti a odlišuje ho od iných produktov. Asymetrická pracovná doska je ďalším detailom, ktorý vám umožňuje vytvoriť pracovné prostredie odlišné od bežného. Konferenčné stoly sú tiež špeciálne – s jedinečnou doskou vo forme lode. Subtílne zaoblené tvary a línie ARQUS sa spájajú do dokonalého dizajnu s výrazným charakterom. Použitím povrchových úprav ako dýhy a prírodnej kože sa ešte viac zvýrazňuje luxusný vzhľad exekutívneho nábytku.

Čo je moderný luxus?

Moderný luxus sa odkazuje na súčasný prístup k luxusu, ktorý zdôrazňuje kombináciu elegancie, kvality, inovácie a dôraz na osobné zážitky. Zahrnuje prvky sofistikovanosti, minimalizmu, udržateľnosti a zvýšeného dôrazu na nehmotné aspekty luxusu, ako je výnimočná pozornosť k detailom a zážitkom.

Starostlivo navrhovaný a zdokonalený našimi skúsenými odborníkmi, každá časť nábytku ARQUS prejavuje dôkladnú pozornosť k detailom. Nábytok v novej kolekcii má nielen výrazný dizajn, ale je aj funkčný a pohodlný na každodenné použitie. ARQUS odráža víziu moderného luxusu, ktorá zdôrazňuje nadčasový dizajn, ktorý prekračuje trendy a prechodné módy. Tento exekutívny nábytok sa vyrába v modernom závode s využitím 100% zelenej, teda obnoviteľnej energie. Je vyrobený z odolných, vysokej kvality materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a odolajú skúške času. Môžete zabezpečiť udržateľné riadenie konca životnosti produktov rozobratím nábytku a recykláciou jeho súčastí až do 96%. Ich recyklačná účinnosť je tiež 96%.

Vyjadrite pocit profesionality, inovácie a relevancie.

Obnova priestorov umožňuje spoločnosti prezentovať súčasný obraz, vyjadrovať pocit profesionality, inovácie a relevancie. To môže mať vplyv na klientov, partnerov a zamestnancov, vytvárajúc pozitívny prvý dojem a zlepšujúc celkové vnímanie organizácie.

Výrazná kovová noha ARQUS a asymetrický tvar pracovnej dosky komunikujú zmenu, reprezentujú schopnosť manažéra prispôsobiť sa meniacim sa okolnostiam a pozerať sa na situácie z iného uhla. S novou kolekciou exekutívneho nábytku vytvoríte pocit jedinečnosti a exkluzivity, ako aj esteticky príjemné, funkčné a pohodlné prostredie. To bude inšpirovať nielen manažérov, ale aj ostatných zamestnancov. Exekutívne miestnosti často slúžia ako priestory pre spoluprácu, rozhodovanie a komunikáciu. Vytvorením flexibilných rozložení a obnovou týchto miestností pomocou konferenčných stolov, ktoré ponúkajú jednoduchý prístup k elektrine, a pohodlnými stoličkami, podporíme spolupracovné prostredie.

Viac noviniek