Novinky

Viac možností vďaka aktualizovaným skriniam CHOICE

Hot desking a práce založené na aktivitách sú v moderných kanceláriách čoraz dôležitejšie. Z tohto dôvodu sa objavuje viac pracovísk so zdieľanými pracovnými stolmi a vzniká potreba priestoru na odkladanie osobných vecí. Preto sú praktické skrinky nevyhnutným prvkom v kanceláriách, najmä v spoločných priestoroch, ktoré zabezpečujú pocit bezpečnosti a celkového poriadku a zároveň podporujú pozitívne pracovné prostredie pre zamestnancov aj návštevníkov kancelárií. V reakcii na rastúcu popularitu tejto kategórie nábytku sme do kolekcie CHOICE pridali nové možnosti: rôzne typy modulov, zámkov a príslušenstva.

Na bezpečné uloženie predmetov a ďalších vecí

Modulárne skrinky CHOICE sú univerzálnym riešením na bezpečné uloženie osobných a kancelárskych predmetov, dočasné alebo celodenné používanie. Toto úložné riešenie ocenia tak mobilní zamestnanci, ako aj zamestnanci so stálym pracoviskom a návštevníci kancelárií. Aktualizáciou skriniek CHOICE sme chceli uspokojiť čo najviac rôznych potrieb a otvoriť viac možností efektívneho využitia kancelárskeho priestoru. Odteraz si môžete vybrať nielen uzavreté skrinky, ale aj skrinky s výklenkami na zavesenie oblečenia alebo krátku prestávku na odpočinok. Vďaka rozšírenej ponuke možností možno modulárne skrinky CHOICE ľahšie prispôsobiť rôznym kancelárskym priestorom – od pracovných priestorov až po recepcie a chodby.

Výhody skriniek pre zamestnancov

Takéto skrinky spĺňajú rôzne praktické a organizačné potreby v dnešnom pracovnom prostredí. Architekti čoraz častejšie navrhujú kancelárie, ktoré podporujú flexibilný a agilný štýl práce, kde sa pracovné miesta zdieľajú a priestory sa prispôsobujú konkrétnym činnostiam. Zamestnanci sa často presúvajú medzi rôznymi pracoviskami alebo tímami. Skrinky im umožňujú jednoduchý prístup k ich materiálom a nástrojom bez ohľadu na to, kde sa v kancelárii nachádzajú.
Skrinky CHOICE môžu mať rôzne zámky vhodné na osobné alebo spoločné používanie. Na zdieľaných pracoviskách nemusia mať zamestnanci vyhradené pracovné miesto, preto je ukladanie vecí obzvlášť dôležité. Takéto skrinky poskytujú bezpečný a súkromný priestor, kde si zamestnanci môžu uložiť svoje osobné veci, ako sú tašky, notebooky a iné cennosti. A v otvorených kanceláriách, aj keď majú pridelené pracovné miesto, sú skrinky vhodným riešením na udržanie ich pracoviska v poriadku.

Široká škála aplikácií pre dizajnérov

Architekti a dizajnéri sa snažia vytvoriť funkčné kancelárske priestory, a preto starostlivo premýšľajú o možnom usporiadaní interiéru. Vďaka modulárnej konštrukcii skrinky CHOICE efektívne využívajú dostupný priestor. Vertikálne kombinácie umožňujú maximalizovať úložnú kapacitu bez obetovania cennej podlahovej plochy. Skrinky tiež pomáhajú zachovať reprezentatívny vzhľad. Ukladaním predmetov do nich môžete udržiavať kanceláriu upratanú a estetickú. Vďaka rôznym povrchovým úpravám (melamín, HPL, dyha alebo perforovaný kov) a širokej palete farieb kolekcia CHOICE uľahčuje dizajnérom vytvoriť požadovanú atmosféru interiéru. Jednofarebné alebo viacfarebné kombinácie skriniek CHOICE vám umožnia použiť ich vo výrazných, hravých alebo jednoliatych interiéroch.

Viac noviniek